Opplæringskontor

Yrkesfagelever konkurrerer mot hverandre under ArcticSkills i Kirkenes i 2016. Foto: Maria Borch Mietinen - Klikk for stort bilde

Her finner du oversikt over ulike opplæringskontor som gir opplæring i de ulike lærefagene. På vilbli.no finnes en detaljert oversikt over godkjente opplæringskontor med medlemsbedrifter og frittstående lærebedrifter som kan tilby opplæring i aktuelle lærefag.

 

Opplæringskontor Adresse Kontaktpersoner Telefon E-post
Hammerfest flerfaglige opplæringskontor Sjøgata 6, 9600 Hammerfest Kjell Kristoffersen 90858581 kjell@hfo.no
Kjersti Storvik 95970505 kjersti@hfo.no
Monica Østerås Pedersen 45253419 Monika@hfo.no
Nicolai Ringlund 48155566 nicolai@hfo.no
Runar Enoksen 95841505 runar@hfo.no
Opplæringskontoret for maritime fag – Nord Strandveien 106, Postboks 1260, 9262 Tromsø Bjørn Erik Johnsen 97534000 bej@omf-nord.no
Remi Berntsen 91852106 remi@omf-nord.no
Stefan Evanger 41546797 stefan@omf-nord.no
Vegard Nilsen 45770048 vegar@omf-nord.no
Mads Johnsen 94128101 mads@omf-nord.no
Heidi Kallbekken 92047287 heidi@omf-nord.no
Tverrfaglig opplæringskontor i Øst-Finnmark Storgata 6, Postboks 223, 9915 Kirkenes Robert H. Flatli 41676322 rhf@tosv.no
Lillian Stokvold-Sundfær 97678503 ls@tosv.no
Maiken Iversen 48197969 mi@tosv.no
post@tosv.no
OK Barents Sjøgata 9, 9600 Hammerfest Tor Ragnar Johansen 95141023 tor@okbarents.no
Monica Johansen 95199537 monica@okbarents.no
Eva Karlsen 97678242 eva@okbarents.no
Opplæringskontoret for byggfagene i Finnmark Skoleveien 12, 9510 Alta John Rygvik 90955251 okbf@trollnet.no
Opplæringskontoret for offentlig sektor i Finnmark Postboks 253, 9711 Lakselv Roar Torvik 90575772 rtorvik@online.no
Bjørg Ringseth Sivertsen 98690062 bjorg.ringseth@okosf.no
Hilde Lyngedal Rollstad 95130336 hilde.rollstad@okosf.no
Svein Ekhorn 94885175 svein.ekhorn@okosf.no
Vest-Finnmark tverrfaglige opplæringskontoret Skoleveien 12, 9510 Alta Irene Lille 90112017 irene.lille@alta.kommune.no
Randi Holten 90533160 randi.holten@alta.kommune.no
Fagopplæringskontoret i Finnmark Skoleveien 12, 9510 Alta Terje Larsen 91732220/78437740 terje@okalta.no
Kåre Løvlund 91521823 kaare@okalta.no
Jorun Sandberg 91894989 jorun@okalta.no
Tom Stian Romsdal 95134334 tom@okalta.no
Opplæringskontoret for bil og verkstedstekniske fag Skoleveien 12, 9510 Alta Dan Helge Jørstad 90020765 post@okbvf.no
Finnmarkssykehuset Sykehusveien 35, 9600 Hammerfest Grethe Ernø Johansen 78421145/48105667 grethe.erno.johansen@finnmarkssykehuset.no
Transport og bilfagenes opplæringskontor Bernhard Lunds Vei 4, 9300 Finnsnes Steve Rokstad 90899455/ 77846111 steve@tobok.no
kontor@tobok.no
Opplæringskontoret i reindrift og duodji Postboks 370, 9521 Kautokeino Berit Anne Oskal Kemi 95249693 post@reindriftsopplaering.no
Inger Anita Smuk 91543934 inger.smuk@gmail.com
Ingrid Mari-Anne S. Gaup 95110790 ingrid.m.gaup@hotmail.com
Opplæringskontoret for anleggs- og bergfag i Finnmark Claus Bergersen 91526929 claus.bergersen@mef.no
Opplæringskontoret for Transport og logistikk Finnmark SA Storengveien 6, 9515 Alta Lena Kristine Thomassen 95937774 post@otral.no
Opplæringskontoret for forsvaret avdeling Bardufoss Torstein Kaarigstad 93483103 tkaarigstad@mil.no
Odd Arne Johannesen 97049038 ojohannesen@mil.no
Opplæringskontoret for frisørfag i Nord Standveien 106, 9006 Tromsø Lisbeth Gamst 47414788 post@okfrisor.no
Lene Bull Kristensen (Alta) 95888993 lene_bull@hotmail.com
Mia M. Olsen (Hammerfest) 91568075 miamereteolsen@hotmail.com
Byggopp opplæringskontor for bygg- og anlegg Standveien 106, 9006 Tromsø Jørn Ridderseth 41511345 jorn@byggopp.no
Børge Lorentzen 95752196 borge@byggopp.no
Opplæringskontoret for rørfag i nord (ORIN) Postboks 1352, 8602 Mo i Rana Merete Larsen 41514240 merete.Larsen@orin.no
Jonny Bjørgum 46899729 jonny.bjorgum@orin.no
Opplæringskontoret Nord Pb.20, 9156 Storslett Rolf Bakkeslett 92419244 rolf@opplaringnord.no
Maren Severinsen 91384566 maren@opplaringnord.no
post@opplaringnord.no

 

Fant du det du lette etter?

Kontakt

Elisabeth Klogh Hegge
Fagleder fagopplæring
78 96 31 06
Gunhild Pedersen
Rådgiver
78 96 31 42
Gerd Hammari
Saksbehandler
78 96 30 71