Opplæringskontor

Fagopplæringskontoret i Finnmark
Postboks 298
9502 Alta

Org nr. 979 718 292

 

 

Terje Larsen
Mob. 917 322 20
Tel. 78 43 77 40

Kåre Løvlund
Mob. 915 218 23

Jorun Sandberg
Mob. 918 94 989

Tom Kristian Romsdal
Mob. 95134334

terje@okalta.no  

 

kaare@okalta.no   

 

jorun@okalta.no

http://fagopplæringskontoret.no

 

Opplæringskontoret for frisørfag i Nord
Strandveien 106
9006 Tromsø

Org nr. 988 875 481

Lisbeth Gamst
Mob. 474 14 788

post@okfrisor.no

www.okfrisor.no

OK Barents
Postboks 1119
Bøkkervn. 9
9616 Hammerfest

 

 

Org nr. 971 405 716

Tor Ragnar Johansen
Mob. 951 41 023
Kontorsted Hammerfest

Monica Johansen
Mob. 951 99 537
Kontorsted Alta

Line Leistad
Mob. 957 58 811
Kontorsted Båtsfjord

tor@okbarents.no 

monica@okbarents.no

line@okbarents.no

 

www.okbarents.no

Opplæringskontoret for Byggfagene i Finnmark (OKBF)
Skoleveien 12
9510 Alta

Org nr. 971 483 768

John Rygvik
Mob. 909 55 251

okbf@trollnet.no

 

www.byggfagifinnmark.no

Vest­-Finnmark tverrfaglige opplæringskontor
Skoleveien 12
9510 Alta

Org nr. 944 588 132

Irene Lille
Mob. 901 12 017

irene.lille@alta.kommune.no

Opplæringskontoret for bil og verkstedstekniske fag (OKBV)
Skoleveien 12
9510 Alta

Org nr. 974 989 387

Dan Helge Jørstad
Mob. 900 20 765

post@okbvf.no  

Byggopp Opplæringskontor for bygg- og anlegg
Postboks 3501
9277 Tromsø

Org nr. 971 494 077

Herbjørn Gerhardsen
Mob. 907 86 412

herbjorn@byggopp.no

www.byggopp.no

NESO
Vestfjordgt. 42
8300 Svolvær

Remi Hanssen
Mob. 901 29 464

Bente Hardy
Mob.  992 28323

post@neso.no

www.neso.no

Opplæringskontoret for Anleggs- og bergfagene i Finnmark(OKAB)
Postboks 1214
9504 Alta

Org nr. 891 408 862

Claus Bergersen
Mob. 951 26 929
Tlf. 78 43 10 49

claus.bergersen@mef.no

 

www.okab.no

Opplæringskontoret i Reindrift og Duodji Postboks 370
9521 Kautokeino

Org nr. 984 481 586

Berit Anne Oskal Kemi
Mobil 952 49 693
Tlf. 78 48 59 00

Inger Anita Smuk
Mob. 915 43 934

post@reindriftsopplaering.no

inger.smuk@gmail.com

www.reindriftsopplaering.no

Opplæringskontoret for Maritime fag - Nord Postboks 1260
9262 Tromsø

Org nr. 976 588 185

Bjørn ­Erik Johnsen
Tlf: 97 53 40 00
Mobil 918 63 283

firmapost@omf-­nord.no  

bej@omf-nord.no

www.omf-nord.no

Transport og bilfagenes oppl.konto (TOBO) Postboks 609
9306 Finnsnes

Org nr. 976 051 688

Steve Rokstad
Mob.  908 99 455
Tlf. 77 84 61 11

steve.rokstad@tobok.no  kontor@tobok.no

www.tobok.no

Opplæringskontoret for offentlig sektor i Finnmark
Postboks 253 
9711 Lakselv

Org nr. 971 407 425

Roar Torvik
Mob. 905 75 772

Bjørg Ringseth
Mob.  986 90 062
Tlf. 78 46 10 06

Svein Ekornes

rtorvik@online.no

bjorg.ringseth@okosf.no

 

www.ok-­finnmark.no

Opplæringskontoret for Forsvaret, avd. Bardufoss
Pb. 800 Postmottak
2617 Lillehammer

Org nr. 986 105 174

Torstein Kaarigstad
Mob. 934 83 103
Tlf. 77 89 73 17

Odd Arne Johannesen
Mob. 970 49 038

tkaarigstad@mil.no  

ojohannesen@mil.no

 

Tverrfaglig Opplæringskontor i Øst-Finnmark
Postboks 223
9915 Kirkenes

Org nr. 991 324 054

Lillian Elise Stokvold
Mob. 976 78 503

Robert Flatli
Mob. 416 76 322

Anne Figenschou
Mob. 408 29 991

rhf@tosv.no

post@tosv.no

ls@tosv.no

af@tosv.no

www.tosv.no

Opplæringskontoret for rørleggerfaget i nord (ORIN)
Postboks 1352
8602 Mo i Rana

Org nr. 988 750 859

Merete Larsen
Mob. 415 14 240

Jonny Bjørgum
Mob. 468 99 729

merete.larsen@orin.no


Jonny.bjorgum@orin.no

www.orin.no

Opplæringsringen for elverksfag/ Norsk Energifagsenter
9302 Rossfjordstraumen

Org nr. 971 403 578

Daglig leder/ Tommy Arne Nordaas
Mob. 916 46 460
Tel . 77 84 68 00
Mobilfax: 94 76 24 53

postmann@nfse.no

 

www.nfse.no

 

Opplæringskontoret Nord
Pb.20
9156 Storslett

Org nr. 971 404 841

Rolf Bakkeslett
Mob. 924 19 244

Elin Matheussen
Tel. 77 76 73 60/
Mob. 952 77 865
elin@opplaringnord.no

rolf@opplaringnord.no

opplaringnord@opplaringnord.no

 

www.opplaringnord.no

Hammerfest Flerfaglige Opplæringskontor (HFO) Næringshagen Sjøgata 6
9600 Hammerfest

 

Org nr. 879 764 122

Kjell Kristoffersen
Mob. 908 58 581

Kjersti Storvik
Mob. 959 70 505

Monika Østerås Pedersen
Mob. 452 53 419

Kristian Rønbeck
Mob. 902 08 427

kjell@hfo.no  

kjersti@hfo.no

monika@hfo.no

kristian@hfo.no

 

www.hfo.no

Fant du det du lette etter?

Kontakt

Elisabeth Klogh Hegge
Rådgiver
78 96 31 06
Gunhild Pedersen
Rådgiver
78 96 31 42
Lene Karina Harila
Rådgiver
78 96 30 47
913 67 062
Gerd Hammari
Saksbehandler
78 96 30 71