Fagopplæringskoordinatorer

Hver skole har en fagopplæringskoordinator, som hjelper søkere med å skaffe seg læreplass. De er skolens kontaktpunkt ut til bedriftene, og jobber for å skape et godt samarbeid mellom skole og lærebedriftene. 

Region

Fagopplæringskoordinator

E-post

Telefonnummer

Alta, Loppa og Kautokeino

Pål Johansen
v/Alta vgs

pal.johansen@ffk.no  

78 96 45 30

 

 

 

 

Hammerfest, Kvalsund og Hasvik

Siv Isaksen (Kjell Ivar Dreyer)
v/Hammerfest vgs

siv.isaksen@ffk.no kjell.ivar.dreyer@ffk.no  

78 96 53 11
78 96 52 21

 

 

 

 

Porsanger, Lebesby, Gamvik og Karasjok

Stig Jostein Pedersen
v/ Lakselv vgs

stig.jostein.pedersen@ffk.no  

78 96 54 58

 

 

 

 

Nordkapp og Måsøy

Siri Marie Arnesen
v/ Nordkapp vgs

siri.arnesen@ffk.no

78 96 49 08

 

 

 

 

Vadsø

Jørgunn Vikstrøm
v/ Vadsø vgs

jorgunn.vikstrom@ffk.no

78 96 36 25

 

 

 

 

Vardø

Halvdan Bjørnar Madsen
v/ Vardø vgs

halvdan.madsen@ffk.no  

78 96 38 08

 

 

 

 

Tana, Nesseby, Berlevåg og Båtsfjord

Siv Anita Pedersen
v/ Tana vgs

siv.anita.pedersen@ffk.no

78 96 39 27

 

 

 

 

Sør-Varanger

Stig Nytun
v/ Kirkenes vgs

stig.nytun@ffk.no

78 96 33 23  

Fant du det du lette etter?