Næringsavdelinga

Deler av næringsavdelinga, her avbildet i desember 2015 (Jan Martin S. Solstad) - Klikk for stort bildeDeler av næringsavdelinga, her avbildet i desember 2015 (Jan Martin S. Solstad)

 

Navn Arbeidsområde Telefon Mobil E-post
Hilde C.J Mietinen Nærings- og nordområdesjef 78963011 41431354 Hilde.C.J.Mietinen@ffk.no
Bjørg Sabbasen RUP - Regionale utviklingsmidler 78963177 90512614 Bjorg.Sabbasen@ffk.no
Ulrik-Jacob Lund Kommuneutvikling, omstilling 78963289 Ulrik-Jacob.Lund@ffk.no
Jakob Nielsen Øien Energi- og mineral 78963093 41323256 jakob.nielsen.oien@ffk.no
Ubesatt pt. Reiseliv og kultur
Nora Dahl Akvakulturforvaltning 78963267 nora.dahl@ffk.no
Johanne Salamonsen Fiskeri- og havbruk 78963117 91552660 johanne.salamonsen@ffk.no
Erle Renate Holm-Varsi Landbruk og ungdom 78963082 95824794 Erle.Renate.Holm-Varsi@ffk.no
Mikal Lanes Regionalt forskningsfond (RFF) og næringshager 78963147 97777507 mikal.lanes@ffk.no
Markus Johan Karlsen Internasjonalt - Russland 78963153 98106041 Markus.Johan.Karlsen@ffk.no
Matthias Kock Internasjonalt - EU og nordområdene 78963159 Matthias.Kock@ffk.no
Linda Mosand (permisjon) Internasjonalt - Kolarctic, og RUP 78963092 91367079 linda.mosand@ffk.no
Jan Martin S. Solstad Internasjonalt - Kolarctic 78963123 41450550 jan.solstad@ffk.no

 

Finn ansatt

Fant du det du lette etter?