Næringsavdelinga

Deler av næringsavdelinga, her avbildet i desember 2015 (Jan Martin S. Solstad) - Klikk for stort bildeDeler av næringsavdelinga, her avbildet i desember 2015 (Jan Martin S. Solstad)

 

Næringsavdelinga
NavnArbeidsområdeTelefonMobilE-post
Hilde C.J MietinenNæringssjef7896301141431354Hilde.C.J.Mietinen@ffk.no
Ulrik-Jacob LundKommuneutvikling, omstilling78963289Ulrik-Jacob.Lund@ffk.no
Jakob Nielsen ØienEnergi- og mineral7896309341323256jakob.nielsen.oien@ffk.no
Eva Steen JenssenReiseliv- og kultur7896306092067032eva.steen.jenssen@ffk.no
Nora DahlAkvakulturforvaltning78963267nora.dahl@ffk.no
Johanne SalamonsenFiskeri- og havbruk7896311791552660johanne.salamonsen@ffk.no
Majliz Berget (permisjon)Havbruk og akvakulturforvaltning7896307997620499majliz.berget@ffk.no
Erle Renate Holm-VarsiLandbruk og ungdom7896308295824794Erle.Renate.Holm-Varsi@ffk.no
Mikal LanesRegionalt forskningsfond, VRI og næringshager7896314797777507mikal.lanes@ffk.no
Markus Johan KarlsenInternasjonalt - Russland7896315398106041Markus.Johan.Karlsen@ffk.no
Jan Martin S. SolstadInternasjonalt - Kolarctic7896312341450550jan.solstad@ffk.no
Linda Mosand (permisjon)Internasjonalt - Kolarctic, og RUP7896309291367079linda.mosand@ffk.no

 

Finn ansatt

Fant du det du lette etter?